KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767313
nr 1376 7313
Etsning
Gosse. Ej signerad. Motivet: 5x7cm, yttermått inklusive ram: 16,5x18 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:37:01
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr